ЦИФРОГРАМ - НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ НА ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ

Дата: 07.07.2021 08:20

Фото без описуЦифрограм – це національний тест, який дає можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину.

Нещодавно було опубліковано Цифрограм для вчителів, працівницівників державної служби та медичних працівників.

Це безкоштовний тест, розроблений на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1). Цей варіант тестування містить 90 запитань та оцінює 30 цифрових компетентностей, необхідних для роботи сучасного держслужбовця. Які ж саме знання та навички можна перевірити:

- основи комп’ютерної грамотності;

- інформаційну та медіаграмотність;

- створення цифрового контенту;

- комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві;

- безпека в цифровому середовищі;

- вирішення технічних проблем.

Цифрограм  доступний за посиланням:https://osvita.diia.gov.ua/digigram . Після складання тесту ви отримаєте електронний сертифікат і будете знати напевно, які цифрові навички потребують вдосконалення. До того ж, цей сертифікат можна додати до свого резюме.