Засідання комісії при УПСЗН Джулинської сільської ради

Дата: 08.07.2021 09:04

З метою забезпечення додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту населення, надання соціальних гарантій окремим верствам населення Джулинської територіальної громади, 30 червня 2021 року, відбулося чергове засідання комісії при УПСЗН Джулинської сільської ради, з розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги. Комісією розглянуто 19 заяв від жителів громади, що надійшли впродовж червня 2021 року. За результатами розгляду, підготовлено відповідні висновки і рекомендації щодо виплати одноразової матеріальної допомоги на загальну суму – 26 500 грн.