Привітання Джулинського сільського голови з нагоди Дня бухгалтера України

Дата: 16.07.2021 08:20

Шановні працівники бухгалтерської сфери громади!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

Бухгалтер – це професія, яка вимагає неабиякого старання, ретельності та відповідальності. У світі не існує такої галузі економіки, в якій би не знадобились Ваші знання та досвід. Ви – справжнє серце будь-якого підприємства чи установи.

Бажаю Вам завжди зберігати баланс та терпіння, не втрачати уваги й отримувати задоволення від обраної професії.

Нехай Ваша робота радує Вас благополуччям та стабільністю, а у сім’ї панує любов і злагода!

З повагою,

Джулинський сільський голова                                                                     Петро ШВЕЦЬ