ОГОЛОШЕНННЯ

Дата: 20.07.2021 08:10

ВІКТОРИНА OPERAFEST TULCHYN ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ??

Як вам відомо, цьогорічний фестиваль Operafest Tulchyn буде проходити в умовах карантинних обмежень.

• Заради безпеки глядачів необхідно не допустити масових скупчень і забезпечити дистанцію між людьми.

Тому і було задумано перетворити територію палацу Потоцьких на велику глядацьку залу театру, а місто Тульчин - на фоє, де всі можуть вільно гуляти та розважитись.

• Тож радимо заздалегідь забронювати собі місця за допомогою вікторини, адже вхід на територію палацу буде обмеженим у зв’язку з карантинними мірами. Без запрошення потрапити у партерну зону можливо буде тільки, якщо будуть вільні сидячі місця у порядку живої черги.
  • Добре поміркуйте, і якщо ви дійсно бажаєте подивитись вистави та послухати оперні шедеври, то гостинно запрошуємо імпровізованої театральної зали, де всі з нетерпінням очікують на початок вражаючого, атмосферного оперного дійства.

? Друзі, все просто!

Вірно відповідаючи на питання вікторини ви резервуєте для себе місце в глядацькій зоні OPERAFEST TULCHYN- 2021. ТИСНИ НА ПОСИЛАННЯ:

Умови вікторини:

• До 3 серпня дайте відповіді на запитання та вигравайте запрошення у партерну зону фестивалю.
  • Переходьте за посиланням, або відскакуйте QR-код на афіші.
  • Заповніть форму учасника, дайте відповіді на питання вікторини, і ласкаво просимо на  OPERAFEST TULCHYN- 2021!

При заповнені даних у вікторині дорослі можуть обрати будь-який день фестивалю (афіша тут) та отримати запрошення, яке гарантуватиме місце в одному із секторів партеру.

А 28 серпня, у суботу, наші юні глядачі разом з героями казки «Аліса в країні чудес» відправляться у фантастичну музичну подорож (умови такі ж самі).

У вікторині для дітей батьки повинні вказати дані, які потрібні для видачі квитка саме на ім'я дитини.

ВАЖЛИВО бути підписником чат-боту, як мінімум, безпосередньо до дня проведення фестивалю, щоб бути в курсі всіх організаційних повідомлень, щодо отримання запрошення.