22 липня 2021 року - чергове засідання виконкому Джулинської сільської ради

Дата: 21.07.2021 08:02

22 липня 2021 року о 10-00 годині в кабінеті Джулинського сільського голови відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Джулинської сільської ради.

На порядок денний внесено питання:

1. Про заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України в Джулинській територіальній громаді.

Інформує:  М.Грабчак – заступник сільського голови

2. Про роботу відділу земельних ресурсів із забезпечення надходжень до сільського бюджету, плати за оренду землі та водних об’єктів, земельного податку  згідно  п.п.1  «б» ст.28  Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні».

Інформує: А.Балан – начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Джулинської сільської ради

3. Про взяття на безкоштовне обслуговування.

Інформує: Н.Легкун – директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Джулинської ТГ».

4. Про зміну та присвоєння поштової адреси житловому будинку.

Інформує:  Г.Щавінська – секретар сільської ради

5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

Інформує:  Г.Щавінська – секретар сільської ради

6. Про взяття на квартирний облік Марущака І.М. ветерана війни.

Інформує:  Г.Щавінська – секретар сільської ради

7. Про створення комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Джулинської сільської ради та затвердження Положення.

Інформує:  Р.Кравець – заступник сільського голови

8. Різне.