Дата: 25.06.2021 08:15

Джулинська сільська рада , як організатор перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Джулинської ОТГ (внутрішні маршрути), оголошує про проведення 29 липня 2021 року конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Джулинської ТГ (внутрішні маршрути).

Рішення виконавчого комітету  Джулинської сільської ради від 25.06. 2021 року №80

Порядок одержання необхідної інформації про конкурс та бланків документів:

звернення з питань щодо умов конкурсу, об’єктів конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, тощо, приймаються працівниками Джулинської сільської ради за телефонами: 0987646554, та на електронну адресу: sr.dzhulynka@gmail.com

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 24450, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Джулинка, вул. Соборна, 1. ЦНАП.

Кінцевий строк прийняття таких документів є 22 липня  2021 року включно.

Години роботи Джулинської сільської ради протягом строку приймання документів на участь у конкурсі  в робочі дні до 22 липня 2021 року включно з 08 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин з понеділка по четвер та у п’ятниці з 08 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин. Документи приймаються (до 10 днів до дати проведення конкурсу).

Засідання конкурсного комітету відбудеться 29 липня 2021 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Джулинської сільської ради - за адресою: 24450, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Джулинка, вул. Соборна, 1, ЦНАП.

Плата за участь у конкурсі становить 1700,00 грн за один об’єкт конкурсу та вноситься перевізниками-претендентами на рахунок отримувача:  ГУК у Вінницькій області/с.Джулинка/24060300, р/р UA 148999980314080544000002786, код  ЄДРПОУ 37979858