Джулинський сільський голова Петро Швець взяв участь в офіційному представленні нового т. в. о. керівника Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

Дата: 22.07.2021 07:59

21 липня 2021 року заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олег Кашперук офіційно представив нового т. в. о. керівника Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Вадима Революка.

На зібранні були присутніми полковник поліції Гайсинського районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Ігор Соломон,  Джулинський сільський голова Петро Швець та голова Бершадського районного суду Вадим Губко.

Т.в.о. керівника Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Вадим Революк подякував за довіру та запевнив, що разом з колективом Бершадської поліції забезпечить безпеку на підвідомчій території.