Відбулася установча нарада щодо перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб Гайсинського району

Дата: 22.07.2021 16:42

22 липня 2021 року, в залі засідань Гайсинської райдержадміністрації відбулася установча нарада щодо перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб Гайсинського району.

Джулинську територіальну громаду на нараді представляв уповноважений інспектор з питань цивільного захисту сільської ради Станіслав ОЛЕКСІЙ

Метою проведення перевірки є визначення стану готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій у Гайсинському районі.

Зі вступним словом виступила голова райдержадміністрації Людмила Головашич, яка озвучила діяльність Гайсинської райдержадміністрації в частині здійснення комплексу заходів, націлених на створення надійної системи захисту населення від надзвичайних ситуацій.

Заступник начальника управління – начальника відділу по роботі з органами влади та стратегічними об’єктами Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Євген Лінчевський представив керівному складу цивільного захисту району, керівникам служб цивільного захисту членів комісії головного управління ДСНС та план її роботи в районі. Посадовець наголосив, що подібні перевірки мають містити не лише зауваження про недоліки, а максимально підтримати на місцях та надати організаційно-методичну допомогу, а ще зазначив, що члени комісії налаштовані на співпрацю та взаємодопомогу.

Під час перевірки комісія ознайомилась з організацією оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організацією збору, обробки та інформування керівного складу, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацією заходів з евакуації.

Комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій оцінила готовність Гайсинської районної державної адміністрації до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у мирний час та в особливий період. Під час перевірки членами комісії надано методичну допомогу стосовно усунення виявлених недоліків.