Про скликання 12 чергової сесії Джулинської сільської ради 8 скликання

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЖУЛИНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02 серпня 2021 року                                                                                                           № 66

Про скликання 12 чергової сесії Джулинської сільської ради 8 скликання

Відповідно до пунктів 2), 8), 19), 20) частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46, частин 1, 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І. Скликати 12 чергову сесію Джулинської сільської ради 8 скликання з 02 по 11 серпня 2021 року.

ІІ. Засідання постійних комісій міської ради провести в період з 02 по 10 серпня 2021 року в залі засідань комунальної установи «Джулинський центр культури та дозвілля» та в кабінеті сільського голови.

ІІІ. Пленарне засідання міської ради провести 11 серпня 2021 року о 14.00 годині в залі засідань комунальної установи «Джулинський центр культури та дозвілля», реєстрацію депутатів розпочати о 13 годині 30 хвилин.

IV. До проєкту порядку денного 12 чергової сесії включити питання:

1. Про внесення змін до програми урочистих та святкових заходів в Джулинській ТГ на 2021 рік.

2. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів на 2021-2022 навчальний рік.

3. Про встановлення плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Джулинської сільської ради.

4. Про програму «Реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період 2022-2025 роки.

5. Про передачу майна.

6. Про внесення змін та доповнень до програми «Соціальний захист населення територіальної громади Джулинської сільської ради» на 2021 рік».

7. Про програму «Забезпечення функціонування Центру надання соціальних послуг Джулинської сільської ради на 2021 рік».

8. Про затвердження програми придбання побутових приладів на Джулинську сільську раду на 2021 рік

9. Про внесення змін до рішення IV сесії сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року №4/5 «Про затвердження програми «Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Джулинської ТГ» на 2021 рік.

10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Джулинської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

11. Про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (інших субвенцій) з районного бюджету Гайсинського району  2021 році.

12. Про внесення змін до програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Джулинської сільської ради на 2021 рік.

13. Про внесення змін до рішення IV сесії сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року №4/30 «Про бюджет Джулинської сільської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

14. Земельні питання.

15. Різне.

V. Під час проведення засідань постійних комісій та пленарного засідання ради головам постійних комісій сільської ради забезпечити контроль за дотриманням учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

VI. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                      Петро ШВЕЦЬ