Нарада з працівниками апарату та структурних підрозділів Джулинської сільської ради

Дата: 02.08.2021 08:40

2 серпня 2021 року Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ провів щотижневу оперативну нараду за участю секретаря сільської ради Галини Щавінської, заступника голови Миколи Грабчака, керівників  структурних підрозділів сільської ради та її апарату.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді за минулий тиждень та визначено коло головних завдань на наступний.

Заступник, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання.

Зокрема, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Герасимчук проінформувала про динаміку захворюваності на COVID-19 та перебіг вакцинації на території громади.

Також піднімалися фінансові питання, питання в галузях освіти, медицини, соціального захисту, цивільного захисту, фізкультури і спорту.

Сільський голова звернув увагу присутніх керівників на подання питань для розгляду сесією сільської ради, пленарне засідання заплановане на 11 серпня поточного року.

За підсумками наради, з усіх розглянутих питань сільським головою дано конкретні  доручення.