У Джулинці відзначать День Державного Прапора України 30-ти метровим стягом

Дата: 17.08.2021 10:55

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, за фінансової підтримки директора ПП «Промінь» с.Дяківка Володимира Васильовича Довгополюка було придбано полотно синього і жовтого кольорів та пошито 30-й метровий український стяг, символізуючи 30-ту річницю Незалежності нашої держави.

Традиційно, учасники урочистих заходів, які відбудуться 23 серпня 2021 року о 10-00 годині, із розгорнутим полотнищем прапора 30-ти метрової довжини, відвідають пам’ятний знак Герою України Костянтину Могилку та меморіальну дошку Михайлу Ковалю у Джулинці, а також могилу Юрія Тарасенка у селі Чернятка.

Колектив комунального закладу «Джулинський центр культури і дозвілля» щиро дякує Володимиру Васильовичу за фінансову допомогу.  Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої рідної громади.