Другий конкурс «Комфортні громади» відбудеться за оновленим положенням

Дата: 17.08.2021 13:58

Фото без описуЗаступник голови обласної ради Дмитро Чаленко провів робочу нараду з підготовки другого конкурсу «Комфортні громади», який розпочнеться восени цього року.

Члени робочої групи напрацьовували  пропозиції до оновлення положення конкурсу.

Оновлені положення  будуть спрямовані на те, щоб стимулювати активність громад  і щодо розробки проєктів, і щодо обговорення їх безпосередньо в громадах, - зазначив Дмитро Чаленко. – Крім цього, ми запропонуємо громадам методичні рекомендації, які допоможуть їм подавати на конкурс дійсно якісні та важливі для населення проєкти.

За словами заступника голови обласної ради,  в другому  конкурсі будуть оновлені також пріоритетні напрями змісту  проєктів.

Довідково: Перший конкурс обласної ради «Комфортні громади»  було оголошено у січні 2021 року. Протягом двох місяців громади розробили та подали 213 проєктів, з яких переможцями стали 70. Із 63 громад Вінниччини немає жодної, яка б не взяла участі у конкурсі.