У Джулинській громаді відбулася урочиста подія – вручення ключів від будинку дитині-сироті

Дата: 18.08.2021 06:25

18 серпня 2021 року в Джулинській громаді відбулася урочиста подія – вручення ключів від будинку дитині-сироті В'ячеславу Бондаренку, жителю с.Тернівки Джулинської громади.

Це стало можливим завдяки реалізації програми з прридбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Урочисте вручення сертифікату на квартиру та ключів відбулося за участі голови Гайсинської державної адміністрації Людмили Головашич, Джулинського сільського голови Петра Швеця, першого заступника сільського голови Ніни Кравець, начальників управлінь соціального захисту населення Гайсинської РДА Сергія Семирунчика та  Джулинської сільської ради  Тетяни Усатюк. Захід  відбувався на подвір'ї придбаного будинку , який В'ячеслав побачив вперше  та відкрив двері уже власними ключами. У будинку є всі необхідні комунікації для комфортного проживання .

Наприкінці заходу щирі слова подяки висловив, уже власник будинку, Бондаренко В'ячеслав  зазначивши, що саме завдяки таким програмам, увазі з боку влади до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є віра у майбутнє дітей та віра у нашу державу Україну!