Форум «Аграрний експорт 2021 в контексті Європейського зеленого курсу»

Дата: 02.09.2021 10:19

9 вересня 2021 року у м. Львів відбудеться форум «Аграрний експорт 2021 в контексті Європейського зеленого курсу».

Захід проводиться в рамках реалізації проекту Технічної Допомоги на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» Європейського Інвестиційного Банку.

На форумі будуть обговорені теми щодо тенденцій українського експорту, вимог та особливостей контролю за якістю агропродукції від поля до імпортера, супроводу імпортерів у країнах ЄЄ, інструментів та програм підтримки імпортерів олійних та зернових культур у країнах ЄЄ, виходу на зовнішні ринки та розвитку експортного потенціалу, змін для аграріїв у рамках Європейського зеленого курсу, досвіду експорту органічної продукції.

Детальну інформацію про форум, програму, спікерів можна переглянути:на сайті Проекту за посиланнямЬКрзУ/їогитиаїаІа.иаїаІа.огд.иа/ІУІУта на ФБ - сторінці:https://www.facebook.com/uafataforum/,а також в регіонального партнера Проекту- Агенції регіонального розвитку Вінницької області (тел. (0432) 575724, e-mail:ardvin.org@gmail.com ).

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації, яку можна здійснити, заповнивши анкету до 5 вересня за посиланням: https://forms.gle/4Ws1HcwBQyhgPn2h8.