«Програма EGAP» в комунікації із Джулинською громадою

Дата: 02.09.2021 15:55

Фото без описуЗаступник Джулинського сільського голови Микола Грабчак 2 вересня поточного року взяв участь у семінарі, який було організовано Вінницькою обласною радою спільно із представниками «Програми EGAP» у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», де відбувся практичний семінар на тему: «Комунікація органів місцевого самоврядування зовнішнього візерунку громад в мережі Інтернет».

Уповноважений «Програми EGAP» у Вінницькій області Євген Іщук ознайомив запрошених представників громад із програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Дана програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади та громадян і сприяти соціальним інноваціям в Україні.

Під час семінару також було обговорено:

-використання сучасних засобів комунікації у громадах;

-сучасні інструменти комунікації громади із зовнішнім та внутрішнім оточенням;

-доведення інформації до громадян про роботу органів влади через соціальні мережі;

-сучасні засоби е-демократії та е-врядування;

-налагодження ефективної комунікації з регіональною владою та сусідніми громадами;

-досвід Війтівецької територіальної громади, яка приймає участь в Програмі EGAP.