Вітання Джулинського сільського голови з Днем підприємця

Дата: 05.09.2021 08:03

Шановні підприємці Джулинської громади!

Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Джулинська сільська рада постійно співпрацює з підприємницькою спільнотою, яка неодноразово доводила, що завдяки згуртованості, порозумінню, конструктивній співпраці усіх сторін публічного діалогу може досягати значних результатів. Хочу підкреслити, що ми разом зацікавлені у абсолютній прозорості щодо реалізації державної регуляторної політики.

Підприємці України – самодостатні, свідомі громадяни. Сплачені податки, завдяки яким наповнюється бюджет, нові робочі місця – це ще далеко не все, що бізнес робить для громади. Переконаний, сьогодні саме ви є замовниками перетворень у країні, а це – велика відповідальність.

Закликаю разом активно продовжувати розпочату справу – дерегуляцію господарської діяльності. Наша економіка постала перед величезними випробуваннями, нам як ніколи потрібна безумовна консолідація зусиль. Бізнес має знати свої права, активно доводити свою позицію на всіх рівнях та, нарешті, відчути зміни на краще. Щиро вірю, що саме завдяки підприємницькому таланту, ми зможемо побудувати сильну та економічно розвинуту громаду України.

Бажаю міцного здоров’я та успіху, вдалих угод та успішних проєктів. Нехай започаткована справа активно розвивається та приносить гідні результати.

Невичерпного оптимізму, нових ідей та вдячних клієнтів!

З повагою,

Джулинський сільський голова                                                                   Петро ШВЕЦЬ