Кубок Джулинської футбольної ліги. 1/4 фіналу

Дата: 12.09.2021 19:05

ФК «Устя» - ФК «Теплик» - 0:6 (0:4) 12 вересня.

Стадіон с.Устя - 200 глядачів.

Арбітр: Віталій Атаманенко (Умань).

Теплик: 1. М.Білик – 3. Бойко; 4. Глубокий; 9. Шевченко; 13. Драчук – 2. Кострійчук; 10. Довгань; 22. О.Білик (6.Зозуля 63); 17. Яковенко; 69. КОЛОША – 11. Мацієвський.

Тренер: Вадим Драчук.

Устя: 1. Козачок – 6. Соломон (27. Дищук 76); 8. Марушкевич; 9. Шмаюк (7. Жеребко 59); 10. Медвидь (4.Січкар 79); 13. Плахотнюк; 17. Гончарук; 21. Тернов; 23. Бернацький; 77. РЕШЕТНИК (2. Друзь 46); 99. Тимошенко.

Тренер: Олександр Решетник.

Голи: Кострійчук (11, 13), Яковенко (23, 43), Колоша (57), Мацієвський (66).

Попереджені: О.Білик, Шевченко, Довгань, Тернов, Марушкевич.

Удари: 10 (2+8) – 29 (17+12). В площину воріт: 3 (1+2) – 16 (8+8). Кутові: 3 (0+3) – 13 (7+6). Гольові моменти: 4 (0+4) – 18 (9+9).

Сьогодні на Устянському стадіоні визначився останній півфіналіст розіграшу Кубка ДФЛ. Сенсації не сталося, лідер чемпіонату впевнено виграв ще в перші 20 хвилин матчу. Що до ФК «Устя», то команда Павла Марущака поки ще перебуває в стадії формування і щось протиставити зіграному і добре налагодженого механізму з Теплика не могла за визначенням.

Володимир Кострійчук протягом двох хвилин двічі забивав з близької відстані, щось схоже до перерви зумів зробити і Андрій Яковенко.

Другий тайм перетворився на формальність, в ході якого господарі заграли більш активно і мали кілька моментів для того, аби розмочити Мирослава Білика (до речі захисника за амплуа). Але забили ... гості. Вадим Колоша та Василь Мацієвський встановили остаточний рахунок. ФК «Теплик» йде далі і в півфіналі зіграє з Красносільським «Цукровиком».