Привітання Джулинського сільського голови з Днем рятівника!

Дата: 17.09.2021 08:02

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони!

Прийміть вітання з професійним святом - Днем рятівника.

Порятунок людського життя - відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас - повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Дякую Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствіє душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Бажаю щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам. І як можна менше тривожних виїздів!

З повагою

Джулинський сільський голова                                                               Петро ШВЕЦЬ