КНП «Центр первинно-медико санітарної допомоги» Джулинської сільської ради - вакцинація проти COVID-19

Дата: 17.09.2021 13:10

Фото без описуЗ початком осінньо-зимового періоду в Україні варто очікувати збільшення кількості хворих на коронавірус COVID-19. Якщо подивитися по кількості нових випадків захворюваності на COVID-19, то на відміну від країн ЄС, у нас динаміка зростання випадків відрізняється.

В Україні ми бачимо поступове зростання, і воно відображає ту динаміку, яка була у нас в 2020 році - більше зростання випадків в осінньо-зимовий період- це середина жовтня, листопад, початок грудня.

Попередити та змінити ситуацію може отримання вакцини проти COVID-19.

Вакцинація може допомогти запобігти важкому перебігу захворювання, навіть якщо ви захворієте на COVID-19, допомагає вашому організму виробити імунітет до вірусу, який викликає COVID-19, не хворіючи.

Ви захистите інших - родину, друзів та знайомих, особливо тих, у кого підвищений ризик серйозно захворіти на COVID-19. Ви допоможете повпливати на пандемію.

Носіння масок та дотримання соціальної дистанції допомагають зменшити ризик впливу вірусу або його поширення, але цих заходів недостатньо. Щеплення - ефективний метод обмеження поширення інфекційних захворювань. І завдяки спаду епідемії можна буде повільно відмовитися від обмежень і повернутися до звичного життя.

Ваш приклад може спонукати інших до вакцинації, наприклад, ваших родичів чи друзів.

Щеплених людей звільняють від карантину. Надалі будуть прописані інші преференції (наприклад, при перетині кордону, плановій госпіталізації тощо).

В даний час КНП «Центр ПМСД» Джулинської сільської ради отримав для вакцинації своїх громадян вакцину:

- (AstraZeneca Nijmegen B.V.)

- (SINOVAC LIFE SCIENCES CO.LTD P.R Chinа)

- (PFIZER MANUFACTURING BELGIUM  NV  ) – для громадян при потребі виїзду за кордон та з супутнімим захворюваннями

- (Moderna United States )

У будні дні щеплення проводяться з 9-00 до 16-00 год. в кабінеті щеплень Джулинської АЗПСМ по вул.Центральна,118 Б. Також щеплення проводяться в усіх амбулаторіях  КНП «Центр ПМСД Джулинської с.р.»: Шляхівська АЗПСМ, Чернятська АЗПСМ, Тернівска АЗПСМ, М’якохідська АЗПСМ.

Запис на вакцинацію проводиться з 8-00 до 16-00 щоденно, телефонувати своєму сімейному лікарю.

Директор КНП «ЦПМСД»

Джулинської сільської ради                                               Ірина ГЕРАСИМЧУК