Виконання бюджету Джулинської сільської територіальної громади за 8 місяців  2021 року

Дата: 21.09.2021 15:31

До загального фонду бюджету Джулинської сільської територіальної громади за 8 місяців  2021 року надійшло 30 590,3 тис. грн власних доходів, що становить 97,4 % до планових показників на звітний період, недовиконання плану складає 806,8 тис. грн.
           Основними бюджетоутворюючими податками у складі доходів є:

•  податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень-серпень становить 14 744,5 тис. грн або 48,9 % до усіх надходжень;
  • податок на майно, виконання за 8 місяців становить 7 896,2 тис. грн або 25,8% до усіх надходжень;
  • єдиний податок,  виконання за 8 місяців становить 6 391,8 тис. грн або 20,9% до усіх надходжень.

Крім власних надходжень податків і зборів до загального фонду бюджету громади за 8 місяців 2021 року отримано 43 517,54 тис. грн субвенцій із державного та обласного бюджетів.

До спеціального фонду бюджету Джулинської сільської територіальної громади за січень-серпень  2021 року надійшло 1 717,8 тис. грн власних надходжень, в тому числі плати за послуги 297,5 тис. грн, 50,3 тис. грн плати за оренду майна бюджетних установ, 6,1 тис. грн екологічного податку та 236,0 тис. грн цільових фондів.

За 8 місяців 2021 року головними розпорядниками проведено касових видатків на загальну суму 76 050,8  тис. грн, в тому числі на освіту – 56 128,0 тис. грн, охорону здоров’я  – 2 131,9 тис. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 2 217,1 тис. грн, культуру – 2 841,2 тис. грн,  державне управління – 10 125,4 тис. грн, на житлово-комунальне господарство – 980,6 тис. грн, економічна діяльність (будівництво інших об’єктів комунальної власності, утримання та розвиток  автомобільних доріг, здійснення заходів  із землеустрою та інші) – 1 014,5 тис. грн, інша діяльність у сфері екології та охорони природніх ресурсів – 74,8 тис. грн, міжбюджетних трансфертів для придбання спец автомобіля по програмі «Поліцейський офіцер громади» передано 537,3 тис. грн.

Джерелами фінансування усіх видатків є кошти бюджету громади, власні надходження бюджетних установ, а також дотація та субвенції із Державного та обласного бюджетів.