До суду скеровано обвинувальний акт про заволодіння бюджетними коштами фіктивною одинокою матір’ю

Дата: 30.09.2021 16:00

Гайсинською окружною прокуратурою направлено для розгляду до Бершадського районного суду Вінницької області обвинувальний акт відносно жительки Джулинської об’єднаної територіальної громади Гайсинського району Вінницької області за ч.ч.1,2 ст.190 Кримінального кодексу України, яка діючи умисно, з корисливих мотивів, шляхом обману працівників управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації подавала працівникам вказаної установи заяви «Про призначення усіх видів соціальної допомоги», відповідної форми, додавши довідки видані органами місцевого самоврядування, про склад сім’ї, не вказуючи інформацію про те, що чоловік, з яким вона постійно проживає, являється біологічними батьком двох її малолітніх дітей, з яким вони ведуть спільне господарство та виховують вказаних дітей, а також декларації про доходи та майновий стан осіб, у яких приховані вищевказані відомості.

Своїми діями вказана особа незаконно заволоділа бюджетними коштами у виді державної соціальної допомоги одинокій матері у розмірі більш ніж 55 тисяч гривень.

Начальник Бершадського відділу окружної прокуратури                                М. Джужук