Щодо проведення конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021»

Дата: 12.10.2021 11:40

Фото без описуМіністерство розвитку громад та територій України запрошує зацікавлених осіб взяти участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021», яка відбудеться 19 жовтня 2021 року о 11.00 на території Міжнародного виставкового центру (далі – МВЦ) в конференц-залі № 14 павільйону № 3 (вхід 3-А) (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово- комунального господарства».

Інформуємо, що у складі Конгресу пройдуть виставкові заходи (комплекс виставок муніципального господарства), об’єднані спільною метою – застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі.

КОМПЛЕКС ВИСТАВОК МУНІЦИПАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА:

- XIX Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ-2021» (комунальна теплоенергетика, комунальна та спецтехніка, міський транспорт, управління відходами, благоустрій, smart city);

- XIX Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE- 2021» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, насоси, труби та трубопровідна арматура, фільтри);

- XI Спеціалізована виставка «ЄВРОБУДЕКСПО-2021» (ліфтове устаткування, будівельні матеріали та конструкції, енергоефективний будинок, автономні джерела тепла);

- XІI Міжнародна спеціалізована виставка «ДОРТЕХЕКСПО-2021» (матеріали для будівництва доріг, дорожньо-будівельна техніка, запчастини, парковки, придорожній сервіс).

Крім того запрошуємо представників органів державної та місцевої влади, ОТГ та всіх зацікавлених фахівців підприємств, представництв, організацій тощо, взяти участь у роботі виставок та долучитися до панельних дискусій які також будуть проходити у рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» впродовж 19-20 жовтня 2021 року.

19 жовтня 2021 року:

- конференція «Заходи спрямовані на активізацію роботи систем водопостачання в рамках реалізації норм та правил проєкту нового ДСанПіНу 2.2.4-171-20» - в рамках XІХ Міжнародного форуму «AQUA UKRАINE – 2021» (початок об 13:00, конференц-залі № 13 павільйону № 3 (вхід 3-А);

- конференція «Управління житловим фондом. Від теорії до практики» (початок об 13:00, конференц-залі № 14 павільйону № 3 (вхід 3-А);

- конференція «Необхідність та перспективи збереження централізованого теплопостачання в Україні» (початок об 13:00, конференц- залі № 8 павільйону № 2 (вхід 2-А).

20 жовтня 2021 року:

- конференція «Поводження з побутовими відходами в Україні: стратегічні рішення, ключові виклики та можливості» (початок об 11:00, конференц-залі № 13 павільйону № 3 (вхід 3-А);

- конференція «Енергоефективність в Україні: можливості для громад, успішний досвід та перспективи» (початок об 13:00, конференц-залі № 14 павільйону № 3 (вхід 3-А).

Довідкова інформація за тел.: (044) 201-11-54, 207-18-36, 201-11-59,  201-11-66 та на сайті: www.iec-expo.com.ua.