14 жовтня - День захисника і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці! Вітання Джулинського сільського голови Петра ШВЕЦЯ

Дата: 12.10.2021 14:02

Дорога джулинсько громадо!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника і захисниць України, Днем Українського козацтва  та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників і захисниць України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

14 жовтня  вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів і дочок України.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Від усіх депутатів Джулинської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу,   незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,

Джулинський сільський голова                                                            Петро ШВЕЦЬ