Людина слова

Дата: 22.10.2021 14:44

Працюючи багато років у Шляхівський бібліотеці, я зрозуміла, що треба курсувати в ногу з часом. Для кращого спілкування з читачами, сучасного оформлення бібліотеки, швидкого інформування необхідна комп’ютерна техніка. Гостро не вистачало принтера. Тому про допомогу, я звернулась до депутата Джулинської сільської ради, директора ТОВ «Світанок-Агросвіт» Олега Івановича Ковбасюка. Він є людина слова: пообіцяв, обов’язково зробить.

Дякую також Олександру Сергійовичу Семчуку, який допоміг знайти сучасний технічний засіб.

Велике спасибі Вам. Я впевнена, що оснащена сучасною ком’ютерною технікою бібліотека стане краще працювати та задовольняти читацькі зошити.

Бібліотекар Шляхівської філії КЗ «Джулинської публічної бібліотеки» Валігурська Любов Володимирівна.