Фінансове управління Джулинської сільської ради повідомляє про можливість  долучитись до подання пропозицій до бюджету громади!

Дата: 22.10.2021 16:02

Шановні жителі Джулинської громади

Фінансове управління Джулинської сільської ради повідомляє про можливість

долучитись до подання пропозицій до бюджету громади!

В Джулинській сільській раді розпочато процес формування проєкту бюджету на 2022 рік. Ви можете надавати свої пропозиції щодо скерування коштів сільського бюджету в 2022 році.  Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Пропозиції до бюджету Джулинської сільської ради на 2022 рік Ви можете подати протягом вересня – жовтня 2021 року на поштову скриньку finup.dzhulinka@gmail.com з поміткою «Пропозиції до бюджету»  або ж за адресою: с. Джулинка, вул. Соборна, 1, каб. «Фінансового управління».

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та передані на розгляд бюджетної комісії при підготовці проєкту бюджету Джулинської сільської територіальної громади на 2022. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.