Робоча нарада Джулинського сільського голови із старостами сіл територіальної громади.

Дата: 25.10.2021 15:18

25 жовтня 2021 року відбулась робоча нарада Джулинського сільського голови Петра Швеця із старостами сіл територіальної громади.

В роботі наради взяли участь – секретар сільської ради Галина Щавінська, перший заступник та заступник сільського голови Ніна Кравець і Микола Грабчак.

01 серпня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 №1638-ІХ. Він додав до переліку компетенцій рад громад повноваження щодо утворення старостинських округів, затвердження Положення про старосту, затвердження на посаду та звільнення з посади старости, а також докорінно змінив деякі складові у правовому статусі старости та процедурі його затвердження на посаду (пункт 6-1 частини 1 статті 26 та стаття 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В ході засідання, учасники наради, висловили пропозиції до розгяду профільною комісією сільської ради щодо утворення на території громади шести старостинських округів.

Засідання постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту з розгляду вищезазначеного питання відбудеться 27 жовтня 2021 року.