Дата: 26.10.2021 08:24

Фото без описуДо уваги депутатів - членів постійної комісії сільської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії Волчастий Б.Я, члени комісії - Гайдей Сергій Михайлович, Чабан Олександр Павлович, Бабій Олег Анатолійович, Швабський Валентин Михайлович) 28 жовтня 2021 року о 13-45 годині в залі засідань комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Джулинської сільської ради відбудеться засідання комісії з порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії Джулинської сільської ради 8 скликання «Про створення служби у справах дітей Джулинської сільської ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо його державної реєстрації від 26.11.2020 №2/9.

Депутатам сільської ради та запрошеним з собою мати засоби індивідуального захисту (медичну маску та рукавички).