Дата: 02.11.2021 11:18

До уваги жителів Джулинської територіальної громади!

06 листопада 2021 року в приміщення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Джулинської сільської ради відбудеться показ фільмів:

- для дітей фільм «Король драконів». Початок сеансу о 15-00 годині. Вартість квитка 20 гривень;

- для дорослих фільм «Круелла». Початок сеансу о 17-00 годині. Вартість квитка 30 гривень.

Даний захід відбуватиметься з дотриманням карантинних обмежень, спрямованих на боротьбу із хворобою COVID-19.