Остання відправка призовників відбулась в рамках осінньої призовної кампанії 2021 року

Дата: 30.11.2021 10:34

Фото без описуВ першому відділі Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася чергова і в цьому призові остання відправка призовників осіннього призову 2021 року на строкову військову службу.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

8 юнаків, представників Джулинської територіальної громади, а саме: Білевича Івана Вадимовича з Тирлівки, Бойчука Дмитра Андрійовича і Бурдейного Володимира Борисовича з Шляхової, Джуса Олександра Дмитровича з Тернівки, Дмитриченка Ярослава Юрійовича і Чухнюка Артема Олександровича з Дяківки, Квітка Андрія Олександровича з Чернятки та Ціхача Богдана Анатолійовича з Джулинки призвано на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Фото без описуУ ході церемонії новобранцям вручено подарунки від Джулинського сільського голови Петра Швеця.

Фото без опису

Бажаємо нашим призовникам успіхів у виконанні почесної справи служіння своєму народу та повернутися додому здоровими, зміцнілими тілом та духом.