Дата: 06.12.2021 12:06

Джулинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

начальника відділу Управління соціального захисту та охорони здоров¢я Джулинської сільської ради

Кваліфікаційні вимоги:

у конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які мають повну вищу освіту за економічним напрямом, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче ступеня магістра, спеціаліста, з вільним володінням державною мовою.

Досвід роботи: стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до компетентності: володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel) Power Point (обов’язково). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Знання сучасних технологій з електронного урядування.

Додаткова інформація за телефоном: 0980068983

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Прийом документів від претендентів: адмінбудівля Джулинської сільської ради, каб., вул.Соборна, буд.1