Відбулося засідання Ради керівників закладів культури Джулинської громади

Дата: 26.01.2022 11:51

Сьогодні відбулося засідання Ради керівників закладів культури Джулинської громади за участю голови громади Петра Швеця та його заступника Миколи Грабчака.

Начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко підвела підсумки фінансово-господарської діяльності закладів у 2021 році та ознайомила із річним планом роботи відділу у галузі «Культура» на 2022 рік. Директор КЗ «Джулинська публічна бібліотека» Неля Шкурат та КЗ «Джулинський центр культури і спорту» Галина Василюк інформували про роботу закладів культури громади у 2021 році.

Головний спеціаліст ВОКС Ольга Яценко акцентувала увагу на роботі щодо збереження нематеріальної культурної спадщини та народних промислів громади.

Також у ході зустрічі голова громади Петро Швець вручив грамоти та подарунки за перемогу у фестивалі театралізованого вертепного дійства «Диво Різдва» у номінаціях «Краща Різдвяна зірка» колективу Берізкобершадського закладу культури, «Найкраща шопка» - Тернівського закладу культури, «Краще театралізоване дійство» - ансамблю «Тирлівчанка» Тирлівського закладу культури, «Кращий сценічний персонаж» - народному фольклорному аматорському колективу «Подружки» М’якохідського закладу культури, «Зразкова виконавська майстерність» - жіночому ансамблю «Шляхівчаночка» Шляхівського закладу культури. Заступник голови громади Микола Грабчак підвів підсумки засідання та подякував усім працівникам за виконану творчу роботу у 2021 році.