Чемпіонат Джулинської футбольної ліги

Дата: 09.02.2022 08:20

ФК «Колос» (Джулинка) з ФК «Орлівка» зіграли матч 9-го туру після якого у «вищому дивізіоні» Джулинської футбольної ліги залишилося зіграти лише 3 матчі. Головний з яких відбудеться вже завтра (10 лютого) о 17-00 год. в спорткомплексі «Світанок-Агросвіт». ФК «Орлівка» та «Світанок-Агросвіт» розіграють звання першого зимового чемпіона новоствореної «Джулінської футбольної ліги» (літній міні-футбольний сезон стартує у травні). Щодо гри ФК «Колос» (Джулинка) - ФК «Орлівка», то з перших хвилин «орли» очікувано закрили джулинчан на їх половині, змусивши номінальних господарів грати на контратаках. Заправляв усім Владислав Васалатій, саме він відкрив рахунок на 3-й хвилині і до закінчення матчу забив ще тричі, що дозволило йому подолати позначку в 20 забитих голів. І вже зараз можна сказати, що він буде відзначений індивідуальною нагородою, якщо не найкращого бомбардира, то нападаючого – точно. Взагалі, сьогодні всі гравці ФК «Орлівка» виглядали помітно свіжішими, ніж в останніх двох матчах чемпіонату. У «Колоса» був шанс, коли на 13-й хвилині ветеран Олег Борівський розстріляв з близької відстані Олега Черванчука, але рахунок 1:2 протримався менше трьох хвилин. Після голів того ж таки Васалатія, а ще Віталія Медвідя та Леоніда Поліщука, по суті питання про переможця було знято. На останній хвилині першого тайму стався курйозний епізод. Голкіпер «Колоса» - Віталій Дзюбенко кинув м'яч у бік протилежних воріт, той дорогою зачепив когось з гравців гостей і опинився у сітці воріт Черванчука. У другому таймі Васалатій (двічі), Максим Фурман, Міранда Фелікс, Леонід Поліщук і Антон Наутяк забили ще 6 голів без відповіді. загальний рахунок 2-11 на користь ФК "Орлівка". Менше ніж через добу ми дізнаємося ім'я чемпіона, причому «орлам» потрібна лише перемога в основний час, за будь-якого іншого результату перше місце залишиться за командою з Шляхової. Бронзові медалі ліги у суботу 12 лютого заочно розіграють «Граніт» (Старі Бабани) та «Ніка» з Родниківки.