Система оповіщення громади за допомогою чат-боту СВОЇ

Дата: 26.02.2022 18:21

“Шановні жителі громади!

Ми робимо все можливе для того, щоб у цей непростий час забезпечити життєдіяльність нашою громади, але нам дуже потрібно розуміти, що ми маємо оперативний зв’язок з кожним та кожною з вас. Для цього ми плануємо використовувати чат-бот СВОЇ, до якого наша громада підключена.

Вам потрібно просто перейти за посиланням або навести камеру смартфона на QR-код нижче і натиснути кнопку “Старт”. Після цього ви потрапите в головне меню чатбота, і це означатиме, що всі повідомлення, які ми будемо надсилати мешканцям, отримаєте і ви.

Бережіть себе та своїх близьких, ми переможемо!”

Посилання для підключення до чатботу можна знайти тут:

viber://pa?chatURI=smartownbot&context=selectCommunity-184

t.me/smart_town_bot?start=selectCommunity-184