В Джулинській територіальні громаді на час воєнного стану повністю заборонили продаж алкоголю

Дата: 28.02.2022 08:02

Джулинським сільським головою Петром ШВЕЦЕМ видано розпорядження, яким передбачено заборону продавати алкоголь на території громади до закінчення військового стану.

Відтепер, з 08:00 години 28 лютого, на всій території Джулинського сільської територіальної громади заборонено продаж алкоголю. Як і розпиття його у громадських місцях.

Заборона поширюється на магазини, кафе та усіх, хто розповсюджує спиртні напої на території громади. Будь-який підакцизний алкоголь не можна продавати.

Така міра є вкрай важливою – адже зараз всім необхідно бути напоготові і тверезо мислити.

Окрім того, сільський голова закликав підприємців громади не підіймати ціни на продукти.