Звернення Джулинського сільського голови Петра Швеця

Дата: 10.03.2022 08:07

Фото без описуДорогі мої  земляки! Шановні жителі нашої громади!

Сьогодні 15-ий день йде жорстока, кривава, руйнівна війна в нашій державі.

На території нашої громади ситуація контрольована та спокійна.

Цілодобово працює поліція, військовослужбовці територіальної оборони та місцеві самооборони, які забезпечують вашу безпеку та спокій.

Особисто щира подяка усім вам дорогі земляки за вашу підтримку, небайдужість. По-першій потребі Ви неодмінно відгукуєтеся, допомагаєте усім необхідним.

Наша територіальна оборона завдячуючи вашим умілим рукам, забезпечена захисними сітками.

Покинувши власні справи, ви щоденно готуєте смачні страви, виготовляєте м'ясні консерви, ліпите смачні пельмені, вареники, випікаєте хліб, пироги із різними начинками, рогалики, пряники тощо. Завдячуючи такій продовольчій підтримці та взаємній вірі у щасливе майбутнє, наші воїни мужньо боронять кожен сантиметр рідної землі.

Нехай всіх нас оберігає Господь!

Тільки разом ми неодмінно виграємо цю війну!

Слава Україні!