Нарада зі старостами та керівниками структурних підрозділів Джулинської сільської ради

Дата: 16.03.2022 10:33

Сьогодні, 16 березня 2022 року Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ провів нараду за участю секретаря сільської ради Галини ЩАВІНСЬКОЇ, своїх заступників, старостів та окремих керівників  структурних підрозділів сільської ради.

Розпочав нараду сільський голова зі слів подяки усім підприємствам, ФОПам, волонтерам, жителям громади за неоцінену працю та надану допомогу, за те, що об’єднались в такий непростий для нашої держави час, і докладають максимум зусиль для посилення обороноздатності нашої армії.

У ході наради були обговорені нагальні питання сьогодення громади. Усі структурні підрозділи сільської ради працюють у посиленому режимі.

Серед обговорених питань:

- про пункти прийому гуманітарної допомоги по закладах культури громади;

- про виплату субсидій, допомог та пільг управлінням соціального захисту населення та охорони здоров’я Джулинської сільської ради;

- про заходи з проведення мобілізації.

Окрім того, Петро Васильович зазначив, що наші громадяни завжди відзначалися мужністю, рішучістю, гарячими серцями та холодним розумом.

Він подякував усім чоловікам Джулинскої сільської територіальної громади, які вступили до лав територіальної оборони та інших військових формувань, і пішли боронити нашу землю. А також наголосив, що ми зобов’язані працювати не просто в посиленому режимі, а відаючи всі свої сили, як ніколи ми повинні бути згуртовані, продовжувати здійснювати збір допомоги для наших військових. Станом на сьогодні пункти збору гуманітарної допомоги активно працюють, жителі громади долучаються до збору продовольчих та непродовольчих товарів, люди приносять необхідні речі та медикаменти.

За підсумками наради, з усіх розглянутих питань сільським головою дано конкретні  доручення.