Не словом, а ділом: щира подяка за підтримку Джулинської громади.

Дата: 02.04.2022 12:53

Фото без описуГарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє рідне село. Саме тому велике значення для жителів нашої громади має благоустрій та озеленення.

Нещодавно  небайдужі жителі села Джулинка впорядковували парк відпочинку та насаджували кущі туї.

Дізнавшись про цей захід, не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи підприємець, меценат, депутат Бершадської міської ради Олексій Січак.

З метою озеленення території Джулинської публічної бібліотеки, Олексій Григорович забезпечив нові насадження туї, які гармонійно вписалися в ландшафт біля храму мудрості, добра і знань.

Щира вдячність Вам, Олексію Григоровичу, за цю безкорисну допомогу, за активну громадську позицію, за небайдужість до того, що діється в нашій громаді. Адже у нас з Вами єдине прагнення зробити Джулинку кращою!!!

Готуємось до Перемоги.

Слава Україні!