НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ГАЙСИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ:

Дата: 12.04.2022 13:42

Шановні аграрії! Ви вже розпочали проведення комплексу весняно-польових робіт задля забезпечення майбутнього урожаю. Проте сьогодні, особливо в умовах агресії російської федерації проти України необхідно не забувати про шахраїв. Нагадуємо, щоб не стати жертвами шахрайських дій, перераховуйте кошти вже після отримання замовленого товару (насіння, пальне тощо), або здійснюйте відповідні грошові операції лише з перевіреними постачальниками.

Як діяти в разі виявлення підозрілих предметів? Все що потрібно зробити — це негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів) та негайно зателефонувати до служби порятунку за номером 101 або у відділення поліції за номером 102. Попередьте перехожих про можливу небезпеку. Очікуючи на прибуття рятувальників, огородіть чимось небезпечне місце та відійдіть від знахідки на безпечну відстань (100 м).

Шановні жителі району! Повідомляємо вам, що ситуація в районі контрольована, але вкотре закликаємо вас не втрачати пильності. Після оголошення повітряної тривоги обов’язково сховайтеся у безпечному місці.

Суворо дотримуйтеся вимог комендантської години, не виходьте на вулиці та інші громадські місця.

Зберігайте спокій, користуйтеся лише офіційними джерелами інформації. Перемога буде за нами!

Нагадуємо, що відповідно ч. 1 ст. 130 КУпАП передбачено відповідальність для водіїв у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік, для інших осіб – штраф 17 000 грн.

За ч.2 - штраф у розмірі 34 000 грн.; позбавлення права керування транспортними засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого; адміністративний арешт на строк 10 діб із позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.