Українська – це круто! Красиво! Весело! Ніжно! Єднаймося!

Дата: 05.05.2022 08:00

Українцям пропонують долучитись до проєкту «Єдині», який передбачає 28 днів підтримки у переході на українську мову. Стати учасниками проєкту можуть люди, які прийняли рішення почати спілкуватись українською мовою та потребують щоденної практики й підтримки однодумців. Протягом навчання, яке передбачає одну годину вивчення мови щодня, учасники будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть покращити рівень володіння мовою. Також учасники проєкту зможуть узяти участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Під час проходження курсу учасники зможуть опанувати практики, що допомагають перейти на українську мову, отримають підтримку однодумців та спільними зусиллями подолають мовний бар’єр.

За словами співзасновниці ініціативи «Навчай українською» Наталі Федечко, під час повномасштабної російсько-української війни багато людей повертаються до свого коріння і мають потребу вивчати українську мову. «Ми хочемо їм у цьому допомогти. Курс відбуватиметься онлайн щодня впродовж 28 днів, тому долучитися може кожен охочий. Живі зустрічі проходитимуть там, де зараз мешкають тимчасово переміщені особи, насамперед – західні області України.

Співініціатор проєкту «Єдині» Іван Капелюшник мріє, щоб мова стала чинником єднання українців. «Я вірю в нашу перемогу і не хочу, щоб через десять чи двадцять років ця війна знову повторилася. Тому бачу своїм обов’язком допомогти мільйонам співвітчизників, які вже зробили для себе вибір перейти на українську, але потребують дружньої підтримки. Українська – це круто! Красиво! Весело! Ніжно! Єднаймося!» – закликав Іван Капелюшник.

Участь у ньому є безоплатною. Зареєструватися можна за цим посиланням.