СПІЛЬНА СПРАВА

Дата: 10.05.2022 09:31

Фото без описуТрадиційно, навесні кожного року жителі села Березівка проводять комплекс заходів із забезпечення чистоти і порядку вздовж греблі по вул. Центральній, що тягнеться більше як на 150 метрів. Була прибрана та приведена у належний санітарний стан проїжджа частина, тротуари, очищено від сміття узбережжя громадського ставу, обладнано зону відпочинку. На узбіччі прибрано сміття, обрізано гілки дерев. Неначе новими стали після побілки бордюри та дорожні стовпчики.

Такі щорічні заходи з прибирання та благоустрою у селі стали традиційними, вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища. Якщо в минулому році до прибирання здебільшого само організувалася молодь села, то цьогоріч на заклик сільського старости Серединського округу Хараїма М.М. відгукнулися березівці різних вікових категорій. Разом стали до праці пенсіонери і самозайняті громадяни, працівники загальноосвітнього та дошкільного закладів, культури, охорони здоровя.

Спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

Депутат Джулинської сільської ради                                              Олег Бабій