Вітання Джулинського сільського голови Петра ШВЕЦЯ з Міжнародним днем сім'ї!

Дата: 15.05.2022 07:58

Шановні жителі територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї!

Сім’я  - це найбільший скарб і найвища людська цінність. Ніхто не стане заперечувати істину, що сім’я завжди була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Безумовно, людині дуже важко існувати без сім’ї. Сім’я є тією цеглиною, на якій стоїть держава. Саме в сім’ї дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини.

На сьогоднішній день, коли країна перебуває у стані війни, ми не повинні і не маємо права забувати про людей, які на передовій захищають мир і спокій наш та наших сімей.

Зараз, в часи російської агресії проти України, ми всі повинні бути як одна велика, дружня, надійна родина, захищати рідних, оселю та свій край від посягань, тим самим допомагаючи нашим захисникам тут, в тилу. Доземний уклін батькам, які виховали патріотів України, мужніх захисників Вітчизни.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щасливої долі та непохитності родинних стосунків.

Слава Україні!

З повагою

Джулинський сільський голова                                                                 Петро ШВЕЦЬ