Гуманітарна допомога від Червоного Хреста України.

Дата: 26.05.2022 08:00

В співпраці з колегами МГО «Україна – Польща – Німеччина» (голова - Сергій Татусяк) вчора отримали чергову гуманітарну допомогу від Львівської обласної організації Червоний Хрест України для нашої територіальної громади щоб задовольнити потреби та покращити умови перебування внутрішньо-переміщених осіб.

Гуманітарна допомога включала продукти харчування, засоби гігієни, господарські товари, матраци та ковдри. Маємо надію, що значна частина наших співвітчизників буде забезпечена необхідними продуктами та товарами у цей нелегкий час для нашої держави.

Щира вдячність за допомогу Уляні Стельмах та всій її команді!

Також дякуємо команді «Сокіл» м.Вінниця (відділення греко-римскої боротьби) за допомогу в завантаженні допомоги.

Вантаж доставлено заступником Джулинського сільського голови Романом Кравцем та водієм Олександром Парокінним.