Впродовж воєнного стану може збільшитись кількість почесних відзнак «За заслуги перед Вінниччиною»

Дата: 30.05.2022 08:12

Депутати Вінницької обласної ради затвердили внесення змін до рішення 7 сесії обласної ради 5 скликання «Про встановлення почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

Так, у період дії воєнного стану гранична кількість відзнакякі присуджуються щорічноможе збільшуватися відповідно до рішення Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Це дозволить громадам Вінницької області відзначити своїх мешканців, які зараз захищають Україну від російських загарбників.

За словами голови обласної ради Вячеслава Соколового, важливо, щоб кожна громада Вінниччини могла висунути на почесну відзнаку свого кандидата героя, яким всі пишаються.

Довідково.

Почесна відзнака За заслуги перед Вінниччиною» є обласною відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну і громадянську діяльність.

Її вручають щорічно з 2007 року до Дня Незалежності України та до ювілейних дат заснування Вінницької області.