Бершадський відділ Гайсинської окружної прокуратури ІНФОРМУЄ:

Дата: 06.06.2022 08:48

Незаконне заволодіння бюджетними коштами в якості допомоги одинокій матері

Гайсинською окружною прокуратурою до Бершадського районного суду направлено обвинувальний акт відносно жительки Джулинської територіальної громади Гайсинського району за ч.1, ч. 2 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство), яка не маючи права на отримання державної грошової допомоги, діючи умисно, з корисливих мотивів, шляхом обману працівників Управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації подавала працівникам вказаної установи відповідної форми заяви, не вказуючи достовірну інформацію, а також декларації про доходи та майновий стан осіб, у яких приховала правдиві відомості, та таким чином незаконно заволоділа бюджетними коштами у виді державної соціальної допомоги одинокій матері у розмірі більш ніж 130 тисяч гривень.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачена відповідальність у виді штрафу до 68 тисяч гривень або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Примітка. Згідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Начальник Бершадського відділу

Гайсинської окружної прокуратури                               Максим ДЖУЖУК