ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР: ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ! ТВОЄ МАЙБУТНЄ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Дата: 15.06.2022 11:54

У м. Вінниця у 2022 році розпочинає свою діяльність факультет № 2 (підготовка фахівців для підрозділів досудового розслідування, кримінальної поліції, обліку і оподаткування) ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ.

Найближчим часом планується передислокування до м. Вінниці факультету № 3 (підготовка фахівців для підрозділів превентивної діяльності та психологічного забезпечення).

Для вступу на навчання за державним замовленням до ХНУВС абітурієнти проходять співбесіду з комісією, складають нормативи з фізичної підготовки (комплексно-силову вправу та біг на 100 м) та зараховуються курсантами на навчання. Національний мультипредметний тест та ЗНО не обов’язкові, біг на 1000 м не складається.

Курсантам ЗВО МВС пропонується:

? Безкоштовне навчання;

? Здобуття вищої освіти за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Облік і оподаткування», «Психологія»;

? Професійний викладацький склад;

? Підготовка за міжнародними стандартами;

? Можливість безоплатного харчування та проживання в гуртожитках навчального закладу;

? Отримання стипендії;

? Забезпечення форменим одягом;

? 100% працевлаштування по закінченню навчання;

? Пільговий лізинг на житло, компенсація оренди за винайм житла по завершенню навчання під час несення служби.

????Для отримання детальної інформації щодо вступної кампанії звертайтеся в сектор кадрового забезпечення Гайсинського районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Гайсин, вул. Волонтерів, 20 за за телефоном (098) 202–88–58.

#gaysinpolice