Тростянецький відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Вінницькій області ІНФОРМУЄ

Дата: 15.06.2022 13:38

Подати декларацію платника єдиного податку 2 % та сплатити його відтепер можна у Дії

ДПС та Мінцифри продовжують спільні проєкти у напрямі цифровізації сплати податків.  Відтепер подати декларацію платника єдиного податку 2 % і сплатити його можна і в Дії.

Це можуть зробити ФОПи-спрощенці 3 групи із застосуванням спеціальної ставки 2 %.

Подача декларації та оплата проводяться швидко, зручно у декілька кліків.

Для подачі декларації потрібно:

- авторизуватись у застосунку Дія та у меню «Послуги» обрати «Податки ФОП» – «Декларація платника єдиного податку 2 %» за відповідний місяць;

- ввести суму отриманого доходу за обраний місяць;

- перевірити контактні дані та декларацію (за потреби – відкоригувати);

- підписати її Дія.Підписом та надіслати.

Для сплати податку необхідно:

- авторизуватися у застосунку Дія та у меню «Послуги» обрати «Податки ФОП» – «Сплата єдиного податку 2 %» за відповідний місяць;

- ввести суму отриманого доходу за обраний місяць та перевірити розраховану суму податку до сплати;

- обрати спосіб оплати та сплатити.

Зарахування коштів відбувається протягом 3 робочих днів, перевірити можна у «Розрахунках з бюджетом».

Нагадаємо, що декларація подається до 20 числа кожного місяця за доходи, отримані в попередньому місяці, починаючи з травня і до скасування воєнного стану на території України. Сплата єдиного податку 2 % доступна в застосунку до кінця кожного місяця за попередній, тобто ще 10 днів після граничного терміну подання декларації.

Проєкт реалізовано Мінцифрою спільно з Державною податковою службою України за підтримки програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа.