Тримаємо економічний фронт нашої держави!

Дата: 17.06.2022 09:39

Фото без опису

Джулинська сільська рада звертається до всіх представників Джулинської бізнес-спільноти. Сьогодні кожен з нас боєць: хто на фронті зі зброєю в руках, а хто в тилу, як ми з вами. І головне наше завдання – це забезпечити економічний розвиток громади і держави. Давайте добросовісно виконувати податкові обов’язки. Так ми зможемо забезпечити фінансування військових та соціальних потреб (забезпечення якісного та комфортного проживання громадян, надання їм якісних адміністративних, освітніх, соціальних, культурних та багатьох інших послуг) і у такий спосіб наблизити перемогу.

Будьте свідомими громадянами, патріотами своєї країни та впевнено тримайте економічний фронт нашої держави!

Враховуючи те, що сьогодні наша держава знаходиться у стані війни, на громади, на території яких не ведуться бойові дії, покладена особлива відповідальність із забезпечення надходжень до бюджету. Тому сплата податків для нас є одним з першочергових завдань.

відповідно до змін внесених у перехідні положення податкового кодексу, від фінансової відповідальності звільняються саме ті платники податків, які через війну дійсно не можуть виконати податкові зобов’язання.

Тому тим платникам податків, які мають можливість здійснювати свою діяльність, краще все-таки сплачувати податки до бюджету.

Все буде Україна!