День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2022 07:57

Щороку 22 червня ми згадуємо про мільйони полеглих на кривавих полях другої світової війни.

81 рік тому, о 4:00, німецькі війська атакували кордони СРСР.

У цей день вся країна вклонялася героям тих часів. Молилися, щоб наші діти не дізналися, що таке війна.

Але росія внесла свої корективи в життя України, і ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу.

Ніхто навіть не міг уявити, що в сучасному світі ми будемо проживати дні страшної війни.

Всі ми знаємо, яким звірствам піддавався український народ: спалення сіл та цілих міст, голокост, голод, розстріли мирного населення і зараз відбувається те ж саме, тільки з ще важчої зброї і це роблять "сусіди", які раніше казали «Ніколи знову».

День пам’яті та скорботи - чергове нагадування нам, як нещадна і жорстока війна.

І ми зобов’язані зробити все, щоб перемогти і розбудувати таку країну, щоб жоден карлик з імперськими замашками не наважився сунутись в наш бік.

Джулинський сільський голова                                        Петро ШВЕЦЬ