1 липня - День державного реєстратора

Дата: 01.07.2022 08:07

Шановні державні реєстратори!

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30 червня 2009 року № 111 1 липня відзначається як День державного реєстратора.

Завдяки щоденній праці не тільки здійснюється реєстрація юридично значимих дій, а насамперед вирішуються багато питань в правових взаємовідносинах! Ваша професійна, сумлінна, кропітка та суспільно важлива робота є запорукою ефективної охорони та захисту прав громадян і бізнесу.

Бажаю Вам плідної професійної діяльності та нових звершень!
Нехай завжди і у всьому супроводжують удача й оптимізм.

З повагою

Джулинський сільський голова                                                              Петро ШВЕЦЬ