Нарада з працівниками апарату та структурних підрозділів Джулинської сільської ради

Дата: 11.07.2022 08:37

11 липня 2022 року Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ провів щотижневу оперативну нараду за участю секретаря сільської ради Галини ЩАВІНСЬКОЇ, своїх заступників, керівників  структурних підрозділів сільської ради та її апарату.

«Триває 138 доба героїчного спротиву України російській федерації, яка розв'язала жорстоку, несправедливу війну з нашою країною, працюємо єдиною командою та єдиним фронтом, кожен на своєму місці, задля найшвидшої перемоги»  - розпочав нараду Петро Васильович.

У ході проведення наради заступники, керівники відділів та структурних підрозділів, сільської ради доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на поточний тиждень.

Основна увага робочої наради приділялась актуальними питанням, які стосуються життєдіяльності нашої територіальної громади:

- наповненню бюджету;

- благоустрій та завершенню підгортання паспортизованих сміттєзвалищ;

- роботі з соціально вразливими категоріями населення;

- підготовці до нового навчального року в закладах освіти;

- медичні заклади в громаді працюють у штатному режимі. Жителі можуть звернутися до своїх сімейних лікарів.

За результатами наради, сільським головою взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Все буде добре!

Все буде УКРАЇНА!